Subject: Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 20.05.2020

KUI SA EI NÄE SEDA KIRJA KORREKTSELT, VAJUTA SIIA
Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 
20.05.2020

Loodusressurssidest tervisetooted - veebinar 28. mail
Saare Arenduskeskus ja Organic Estonia kutsuvad osalema veebinaril, milles annavad ülevaate loodusressursidest tervisetoodetest.


EAS võtab vastu toetustaotlusi
Lisaks turismiteenuste pakkujate kahjude hüvitamise toetusele avatakse ärimudelite väikeprojektide toetus, rakendamise toetus ja mentorteenus. Tutvu ka teiste EAS toetusmeetmete ja infoseminaridega.


Veebiseminar: Süsinikuneutraalne ringne majandus
21.05 kl 14:30 leiab aset veebinar "Süsinikuneutraalne ringne majandus – väljakutsed ja võimalused koroonakriisist väljumisel".


Green Key taotluse esitamine läks lihtsamaks
Nüüdsest on turismi- ja majutusettevõtetele suunatud Green Key märgise taotlemine elektrooniline ja kompaktsem. 


Tallinna Ettevõtlusamet soovitab tasuta veebinare
Praegune aeg on hea oma teadmiste värskendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet toob sinuni valiku lähiajal toimuvatest tasuta veebinaridest.


Tasuta FFP3 kaitsemaskid tootmisettevõtetele
Saare Arenduskeskus jagab Rahandusministeeriumi poolt eraldatud kaitsemaske. Anna oma soovist märku hiljemalt kolmapäevaks, 20. aprilliks.


Tööpakkumine ettevõtluskonsultandile
Tegevuspiirkonnaks on Saaremaa, Läänemaa ja Hiiumaa ning klientideks vähemalt 3. a. tegutsenud arenemissoovi ja -potentsiaaliga peamiselt tootmisettevõtted.


#tarbisaaremaist
Saaremaine tootja või teenuspakkuja, anna end ülesse! Tutvu seda juba teinud ettevõtetega - marjamarmelaadist spagettideni, kutsikaraamatust ventilatsioonifiltrini, fotograafist juuksurini ja saunast kruiisini.


Aitame EHTSAID Saaremaa ja Muhumaa tootjaid
Anname Hooandja abiga Saaremaa ja Muhu tootjatele lisarammu. Et südikalt edasi sammuda, vajab e-pood arendusteks ja logistika käigushoidmiseks lisahoogu.

SA Saare Arenduskeskus
Lossi 1a, Kuressaare
4 520 574
Torni 1, 93812, Kuressaare, Estonia
You may unsubscribe or change your contact details at any time.