Subject: Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 13.05.2020

KUI SA EI NÄE SEDA KIRJA KORREKTSELT, VAJUTA SIIA
Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 
13.05.2020

MTA kutsub ettevõtjaid võlga ajatama
MTA kutsub ettevõtjaid, kes on eriolukorra ajal maksude tasumisega hätta jäänud, maksuvõlga ajatama. Eriolukorra lõppedes taastub ajatamata maksuvõlalt intressi arvestamine.


Saaremaa vald ootab hooajalise müügitegevuse taotlusi
Rakendades suvehooajal vaid 50% terrassi üüritasu hinnast, ootab Saaremaa vald taotlusi hooajaliseks müügitegevuseks või väliterrassi paigaldamise ja avamise loa saamiseks.


MTÜ Vöimalus kevadvooru tähtaeg on 1. juuni
MTÜ Vöimalus on asutatud toetamaks Saaremaaga seonduvate kultuuri-, spordi-, noorte- ja muude mittetulunduslike projektide läbiviimist.


Saaremaa ja Muhumaa selle suve superpakkumised
Nii soodsalt, kui sel suvel ei saa Saaremaal enam ealeski puhata. Visit Saaremaa on kõik parimad puhkusepakkumised üles rivistanud. Kampaania kestab 24. maini.


Nõuanded digikampaaniate läbiviimiseks rahvusvahelistel turgudel
13. mail kl 10:00-11:30 toimuval veebinarilt saad praktilisi nõuandeid ettevõtte toimivaks turundus- ja müügisüsteemiks. 


Kuidas panna katus päikeseelektrit tootma? Veebinar 13. mail kl 17:00
Oled mõelnud uue maja ehitamisest või vana katuse vahetusest? Soovid toota rohelist energiat oma katusel? Sulle meeldiks elektrit tootev teraskatus? 


Microsoft Teams'i kasutamine distantsõppes
Järelevaadataval veebinaril tutvustavad Tallinna 21. Kooli informaatika ja robootika õpetajad Microsoft Teams'i võimalusi distantsõppe korraldamiseks.


Tallinna Ettevõtlusamet soovitab tasuta veebinare
Praegune aeg on hea oma teadmiste värskendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet toob sinuni valiku lähiajal toimuvatest tasuta veebinaridest.


Tööpakkumine ettevõtluskonsultandile
Tegevuspiirkonnaks on Saaremaa, Läänemaa ja Hiiumaa ning klientideks vähemalt 3. a. tegutsenud arenemissoovi ja -potentsiaaliga peamiselt tootmisettevõtted.


#tarbisaaremaist
Saaremaine tootja või teenuspakkuja, anna end ülesse! Tutvu seda juba teinud ettevõtetega - marjamarmelaadist spagettideni, kutsikaraamatust ventilatsioonifiltrini, fotograafist juuksurini ja saunast kruiisini.


Aitame EHTSAID Saaremaa ja Muhumaa tootjaid
Anname Hooandja abiga Saaremaa ja Muhu tootjatele lisarammu. Et südikalt edasi sammuda, vajab e-pood arendusteks ja logistika käigushoidmiseks lisahoogu.

SA Saare Arenduskeskus
Lossi 1a, Kuressaare
4 520 574
Torni 1, 93812, Kuressaare, Estonia
You may unsubscribe or change your contact details at any time.