Subject: Ziņu lapa MŪSU JAUNAIS STĀSTS Nr.8 / 2018. gada decembris

Ja vēstule nav redzama korekti, lūdzu apskatiet e-pastu pārlūkprogrammā
MŪSU JAUNAIS STĀSTS
Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas programmas ziņu lapa
2018. gada 21. decembris
Nr. 8
Ir apstiprināti otrā konkursa rezultāti!
Šī gada 15.-16. novembrī ceturtajā Apvienotās uzraudzības komitejas sanāksmē, kas norisinājās Traķu rajonā, Lietuvā, programmas finansējumam tika apstiprināti 16 projektu pieteikumi. Jūs varat atrast projektu sarakstu mūsu mājaslapā.
EK ir apstiprinājusi visus 6 lielos infrastruktūras projektus
Eiropas Komisija ir apstiprinājusi visus programmas lielos infrastruktūras projektus. Projektu saraksts, kā arī informācija par nākamajiem soļiem ir pieejama mūsu mājaslapas sadaļā ‘Projekti’.
Nacionālie semināri par ieviešanas jautājumiem
2018. gada 18. decembrī Minskā, Baltkrievijā, notika nacionālais seminārs "Projektu īstenošana Baltkrievijā: finanšu vadība, iepirkumi". 2019. gada janvāra beigās - februāra sākumā ATS plāno organizēt līdzīgus seminārus projektu ieviesējiem Lietuvā un Latvijā. Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu mājaslapā.
Trīspusējs seminārs ieviesējiem
2018. gada 5. decembrī Viļņā, Lietuvā, Apvienotais tehniskais sekretariāts organizēja trīspusējo semināru pirmā projektu konkursa un Lielo infrastruktūras projektu īstenotājiem. Seminārā piedalījās gandrīz 200 dalībnieku. Semināra materiāli latviešu valodā ir pieejami šeit.
Ceļojošā izstāde 
„Gleznojam savu nākotni kopā”!
Gleznas, ko radījuši 10 starptautiskie mākslinieki un kas veltītas pārrobežu sadarbībai, sāk apceļot Eiropu. Pirmās pieturas ir Rīga un Minska! Pārbaudiet grafiku un apmeklējiet izstādi „Gleznojam savu nākotni kopā” tuvāk savai dzimtajai pilsētai!
Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu 
Jauno gadu!
Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas programmas Apvienotais tehniskais sekretariāts novēl Jums priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu! 
Lai nākamais gads nes jaunus aizraujošus sasniegumus!
Izklaide un spēles
Uzminiet vispopulārāko programmas prioritāti 1. un 2. projektu pieteikumu konkursa ietvaros! 
Sūtiet savu atbildi uz information@eni-cbc.eu līdz 2019. gada 21. janvārim, un Jums būs iespēja laimēt programmas suvenīru!
Par šīs ziņu lapas saturu ir atbildīgs ATS un tā nekādā veidā nevar tikt izmantota, lai atspoguļotu 
Eiropas Savienības uzskatus.
Konstitucijos av. 7, LT-09308, Vilnius, Lithuania
You may unsubscribe or change your contact details at any time.