Subject: Ziņu lapa MŪSU JAUNAIS STĀSTS Nr.11 / 2019. gada augusts

Ja vēstule nav redzama korekti, lūdzu apskatiet e-pastu pārlūkprogrammā
MŪSU JAUNAIS STĀSTS
Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas programmas ziņu lapa
2019. gada 9. augusts
Nr. 11
Kā reklamēt sava projekta sasniegumus?
Mēs savā mājaslapā esam sagatavojuši atsevišķu apakšsadaļu, īpašu uzmanību pievēršot publicitātei, informācijai un komunikācijai projektos.
Projektu ieviesēju ērtībai arī esam atjauninājuši īsu un ātri lasāmu
Komunikācijas rokasgrāmatu, kas palīdzēs īstenot projektus ar minimālām galvassāpēm un maksimālu efektivitāti.
Lai saņemtu atbalstu un padomus, 
lūdzam sazināties ar ATS komunikācijas komandu.
Baudiet vasaru kopā ar mūsu projektiem
Kamēr daudzi no mums bauda vasaru, savus pasākumus sāk īstenot vēl 2 projekti, kuru mērķis ir saglabāt tradicionālās amatniecības prasmes un nodot tās nākamajai paaudzei. Lasiet vairāk par šiem projektiem mūsu mājaslapā. Vairāk nekā 2/3 projektu, kuri tika apstiprināti pirmā projektu pieteikumu konkursa ietvaros, jau ir sākuši īstenošanu. Detalizētu sarakstu var atrast ŠEIT.
Otrā konkursa projekti gatavojas startam
Drīz tiks uzsākta projektu līgumu parakstīšana un īstenošana! Lai saņemtu finansējumu un īstenotu projekta aktivitātes, otrā projektu konkursa atbalsta saņēmēji ir uzsākuši nacionālo apstiprināšanas procedūru un starptautiskās tehniskās palīdzības projektu reģistrāciju Baltkrievijā. Lai saņemtu atbalstu un 
konsultācijas, lūdzam sazināties ar mūsu 
Trešā konkursa rezultāti
Aptuveni 70 % no projektu pieteikumiem ar kopējo pieprasīto ES finansējumu 26 milj. eiro apmērā nonākuši līdz kvalitātes novērtēšanai pēc administratīvās un tehniskās atbilstības pārbaudes. Pēc kvalitātes novērtēšanas notiks Projektu atlases komitejas sēde, lai veiktu stratēģisko reģionālās atbilstības novērtējumu un sniegtu ieteikumus Apvienotajai uzraudzības komitejai (AUK) par projektiem, kas tiks finansēti. Trešā konkursa rezultāti tiks paziņoti pēc AUK sanāksmes, kas 
plānota š.g. beigās.
Sociālo mediju kontu izmantošana
Nepalaidiet garām iespēju piedalīties dažādos mūsu projektu organizētajos pasākumos un reklamēt tos mūsu programmas sociālo mediju kontos – Facebook, Instagram un Vkontakte. Aicinām pieteikties un saņemt jaunākās ziņas!
TU esi Eiropa
Šogad Eiropas sadarbības diena ar saukli “Europe is YOU” tiks svinēta 7. septembrī Birštonā, Lietuvā, diskusiju festivālā “Būtent!” (“Tieši tā!”). Šis festivāls ir politisko, biznesa, akadēmisko, kultūras, nevalstisko organizāciju un citu nozaru cilvēku pulcēšanās, kurā viņi diskutē par svarīgākajām valsts attīstības tēmām, dalās idejās un veido jaunu sadarbību. Sīkāka informācija būs pieejama drīzumā.
Darba vakance
ATS meklē projektu vadītāju, kas brīvi pārvalda latviešu un angļu valodas. Uzziniet par galvenajām prasībām, pienākumiem un citu detalizētu informāciju ŠEIT un piesakieties līdz 2019. gada 23. augustam.
ATS birojam ir mainījusies atrašanās vieta!
Tagad meklējiet mūs 20. stāvā 
tajā pašā ēkā Konstitucijos pr. 7, Viļņa, Lietuva.

Šī ziņu lapa ir tapusi ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs ziņu lapas saturu pilnībā ir atbildīgs ATS un tas nekādā veidā nevar tikt izmantots, lai atspoguļotu Eiropas Savienības uzskatus.
Sventaragio str. 2, LT-01510, Vilnius, Lithuania
You may unsubscribe or change your contact details at any time.