Subject: Ziņu lapa MŪSU JAUNAIS STĀSTS Nr.7 / 2018. gada septembris

Ja vēstule nav redzama korekti, lūdzu apskatiet e-pastu pārlūkprogrammā
MŪSU JAUNAIS STĀSTS
Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas programmas ziņu lapa
2018. gada 19. septembris
Nr. 7
Eiropas sadarbības diena 2018!
Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas programma aicina Jūs atzīmēt Eiropas sadarbības dienu skaistajā Daugavpils cietoksnī, kur 21. septembrī tiks atklāta ‘Mark Rothko 2018’ simpozija izstāde „Gleznojam savu nākotni kopā”. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru un Daugavpils pilsētu - projekta partneri vairākos projektos, kas ir finansēti gan EKPI, gan EKI Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmu ietvaros.
Simpozija laikā 10 starptautiski mākslinieki, kuri tika atlasīti no vairāk nekā 100 kandidātiem, radīs mākslas darbus, kuros atspoguļos savu uztveri par sadarbību pāri robežām. Pēc eksponēšanas Rotko centrā kopā ar jaunajām rudens sezonas izstādēm šī simpozija izstāde “Gleznojam savu nākotni kopā” ceļos pa Eiropu, apmeklējot Rīgu (Latvija), Viļņu (Lietuva), 
Minsku (Baltkrievija) un Briseli (Beļģija), tādējādi reklamējot pārrobežu sadarbību plašākai sabiedrībai.
Svētku laikā īpaša uzmanība tiks pievērsta jaunajiem gleznotājiem, kuriem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās simpozija mākslinieku vadībā, iedvesmojoties un veidojot kopīgu mākslas darbu, kas veltīts 
Eiropas sadarbības dienai.
Pievienojies svinībām!
Plašāka informācija un pasākuma dienas kārtība Programmas mājaslapā.
Pirmā konkursa projekti
projekti jau ir izgājuši nacionālo apstiprināšanas procedūru un starptautiskās tehniskās palīdzības projektu reģistrāciju Baltkrievijā. Nākamais solis ir dotācijas līgumu parakstīšana. Tas nozīmē, ka īstenošanas posms ir tepat aiz stūra! Lai saņemtu atbalstu un konsultācijas, lūdzam sazināties ar mūsu informācijas speciālisti Baltkrievijā.
Otrā konkursa projekti
2018. gada 30. augustā Viļņā notika Projektu atlases komitejas sēde, lai veiktu stratēģisko reģionālās atbilstības novērtējumu un sniegtu ieteikumus Apvienotajai uzraudzības komitejai (AUK) par projektiem, kas tiks finansēti. Otrā konkursa rezultāti tiks paziņoti pēc AUK sanāksmes, kas plānota š.g. novembrī.
Eiropas Mobilitātes nedēļa 2018
Eiropas Mobilitātes nedēļas (EMN) pasākumu mērķis ir palielināt informētību par pārvietošanās veidu dažādību, ar saukli 'Mix and Move!' jeb 'Pārvietojies gudri!'
Šogad EMN mudina mūs dažādot pārvietošanās veidus, lai ceļotu no punkta A uz punktu B, domājot par pārvietošanās veidu, kas vislabāk atbilst mūsu konkrētajam ceļojumam.
Plašāku informāciju par EMN var atrast Programmas mājaslapā un Facebook lapā.
Jaunā ATS kolēģe
ATS komandai pievienojās jaunā biroja administratore Lauryna Ragaišienė.

Tālr. +370 5 261 0477
Fakss +370 5 261 0498 
E-pasts info@enpi-cbc.eu

Mājaslapa un sociālie mediji
Pārliecinieties, ka Jūs saņemat jaunāko informāciju - pieteikties jaunumu saņemšanai var mūsu mājaslapā, kā arī sekojiet mūsu Programmas Facebook lapai. 
Jūs atradīsiet mūs arī VkontakteInstagram, Youtube.

Izklaide un spēles
Kāds bija Eiropas sadarbības dienas sauklis pagājušajā gadā?
Sūtiet savu atbildi uz e-pastu information@eni-cbc.eu līdz 2018. gada 22. oktobrim un saņemiet Programmas suvenīru!
Par šīs ziņu lapas saturu ir atbildīgs ATS un tā nekādā veidā nevar tikt izmantota, lai atspoguļotu 
Eiropas Savienības uzskatus.
Sventaragio str. 2, LT-01510, Vilnius, Lithuania
You may unsubscribe or change your contact details at any time.