Subject: KUTSE - Marine Equipment Trade Show 14.-16.11 Amsterdamis

KUI SA EI NÄE SEDA KIRJA KOREKTSELT, VAJUTA SIIA
Kutse laevaehitajatele, merevarustuse tootjatele ja vahendajatele 

Marine Equipment Trade Show 2017
14.-16.11 Amsterdamis
Saaremaa Arenduskeskus kutsub laevaehitajaid, merevarustuse tootjaid ja vahendajaid maailma suurimale merevarustuse messile "Marine Equipment Trade Show 2017", mis toimub ajavahemikul 14.-16. november Amsterdamis.

Messikülastusega saavad ettevõtjad parema ülevaate erinevatel turgudel toimuvast ning saadud kogemused motiveerivad tegelema oma ettevõttes tootearendusega uutele turgudele sisenemiseks. Innustame osalejaid otsima ja märkama võimalusi oma ekspordi kasvatamiseks. Loome ettevõtetele võimaluse viia end kurssi uute toodete ja tehnoloogiatega, millega tuleb konkureerida rahvusvahelisel turul. Messikülastustega luuakse eeldus eksporti toetava suhtlusvõrgustiku tekkimiseks Eesti ettevõtete seas.

Messikülastustest võivad osa võtta kõik Eesti Äriregistrisse kantud äriühingud, kes vastavast messist kasu võiksid saada. Registreerunute hulgast valiku tegemisel on eelistatud ekspordipotentsiaaliga ettevõtted. Messikülastused on tasulised, täpsema osalustasuinfo leiate messide tutvustuslehelt.

Messikülastusi kaasrahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.

Registreerimine 2017.aasta messikülastustele on avatud 28.veebruarini.SA Saaremaa Arenduskeskus
Lossi 1a, Kuressaare
4 520 570
Torni 1, 93812, Kuressaare, Estonia
You may unsubscribe or change your contact details at any time.