Subject: Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 17.06.2020

KUI SA EI NÄE SEDA KIRJA KORREKTSELT, VAJUTA SIIA
Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 
03.06.2020

Alustava ettevõtja baaskoolitus 2020
Alustava ettevõtja baaskoolitus on ettevõtluskoolitus, mis on mõeldud inimesele, kes soovib enda äri luua. Sügisel aset leidva baaskoolituse maksumus osalejale on 50€.


E-kaubanduse koolitus 22. oktoobril
Tasuta e-kaubanduse koolitus annab teadmised e-kaubanduse algtõdedest ja võimalustest. Koolituse käigus pannakse nullist püsti toimiv e-pood WooCommerce platvormil, millega on võimalik juba kohe e-äri alustada.


Saaremaa jagab riigi koroonatoetuse hätta jäänud ettevõtjatele
Saaremaa vallavolikogu istungi päevakorras on määruse eelnõu, millega pannakse paika ettevõtjatele COVID-19 viiruse levikust tingitud kahjude hüvitamiseks toetuse maksmise kord. 


Palgatoetuse meede marjakasvatajatele
Avatakse palgatoetuse meede põllumajandusettevõtetele, soodustamaks töö kaotanute palkamist marjakasvatussektorisse.


Korterelamute rekonstrueerimistoetuse taotlusvoor
11. juunist saavad ühistud ja omavalitsused taotleda KredExist korterelamute rekonstrueerimistoetust, mille eesmärk on muuta hooned energiatõhusaks ja kaasaegseks.


NLP kursus Kuressaares alustab 4. septembril
Edukontoris toimuva Eesti NLP Instituudi NLP Praktiku 8 moodulise kursuse lõpetamine annab rahvusvaheliselt tunnustatud NLP Practitioner'i sertifikaadi.

109 TASUTA digiturunduse videoloengut 19 Eesti eksperdilt
Lavii eestvõtmisel ja Zone’i ning 19 digiturunduse eksperdi koostöö tulemusel on valmis saanud ülivajalik digiturunduse kursus, mis on nüüd ja alati kõigile tasuta.


Tartu Ülikooli tasuta koolitused 
Tartu Ülikool pakub väikese ja keskmise suurusega ettevõtete töötajatele, sh FIE-dele 2020. aasta sügisel tasuta koolitusi ESF programmi „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine“ raames.


Saare maakonna ettevõtlusauhindade konkurss
Märkame ja tunnustame edukaid ettevõtjaid! Kandidaate saab esitada kuni 20. septembrini. Võitjad kuulutatakse välja oktoobris 2020.


#tarbisaaremaist
Saaremaine tootja või teenuspakkuja, anna end ülesse! Tutvu seda juba teinud ettevõtetega - marjamarmelaadist spagettideni, kutsikaraamatust ventilatsioonifiltrini, fotograafist juuksurini ja saunast kruiisini.

SA Saare Arenduskeskus
Lossi 1a, Kuressaare
4 520 574
Torni 1, 93812, Kuressaare, Estonia
You may unsubscribe or change your contact details at any time.