Subject: Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 16.04.2020

KUI SA EI NÄE SEDA KIRJA KORREKTSELT, VAJUTA SIIA
Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 
16.04.2020

Saaremaa Ettevõtlusakadeemia veebinar: Green Key 21.04
Green Key annab turismiettevõtetele võimaluse edukamaks majandamiseks, kooskõlastades kvaliteedi, mugavuse ja keskkonnahoiu.
Tasuta, 21. aprillil kl 13:00-16:30.


Saaremaa Ettevõtlusakadeemia veebinar: Intellektuaalomand 23.04
Leiutised, kaubamärgid, disainid – kuidas oma intellektuaalne omand tööle panna? 
Tasuta veebinar 23. aprillil kl 10:00-15:30. Ülevaade märtsis läbiviidud kriisiküsitluse tulemustest
Saare Arenduskeskus kaardistas märtsis 2018 ettevõtja olukorra. Saaremaa ettevõtjaid oli vastanute seas üle 300, kes on tööandjaks pea 2500 inimesele.


Euroopa Komisjon kutsub veebiseminarile 16.04 kl 15:00
Euroopa Komisjoni Eesti esindus kutsub veebiseminarile “Euroopa Liidu ja Eesti majandusmeetmed ettevõtetele kriisi mõjude leevendamiseks”.


Maaettevõtjatele suunatud kriisimeetmed
Maaelu Edendamise Sihtasutus kinnitas maaettevõtjatele suunatud meetmete tingimused, mis aitavad leevendada bio- ja maamajandusettevõtete majanduslikke raskusi.


MKM töötas välja abipaketi turismisektorile
Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium on välja töötanud abipaketi turismisektori toetamiseks - laenukäendus soodsatel tingimustel ning otsetoetus EASist.


Kasulik info rahvusvaheliste hangete ja võimaluste kohta ettevõtetele
Välisministeerium kaardistab COVID-19 kontekstis tekkivaid ärivõimalusi, ettevõtjate jaoks loodud platvorme, viiteid riigihangetele ja muud olulist.


Eestioma.ee - Eesti tootjatelt Oma inimestele! 
eestioma.ee on sild väiketootjate ja tarbijate vahel. Tootjale on platvormiga liitumine tasuta, samas säilitades kontrolli enda tooteportfelli koostamisel ja hinnastusel.


Selver toetab hätta jäänud väiketalunikke
Selver võtab kiirendatud korras müügile väiketalunike toodangu, mida toodeti eelkõige kohvikutele, restoranidele ning hotellidele, mille tegevus on sisuliselt seiskunud.


Tule #maaleappi
Tule #maaleappi ühendab hooajalist abi vajavad (maa)ettevõtjad ja vabatahtlikud, et vältida kriisiolukorra teket Eesti toidu tootmisel. Registreeruma oodatakse nii abivajajaid kui -pakkujaid.


Kuidas eriolukorra ajal ohutult majutusteenust pakkuda? 16.04
Veebiseminar majutusteenust pakkuvatele ettevõtetele 16. aprillil kl 14:00 - 15:00.
Kuidas tagada oma töötajate, külastajate ja enda ohutus majutusteenust pakkudes?


Veebinar: Ärimudeli muutus koroona kriisis, 23.04
23. aprillil kl 9:00-15:00 toimub tasuta veebinar, kus eri taustadega esinejad jagavad oma kogemusi, innustamaks ettevõtjat otsima uusi viise oma tegevuse kohandamiseks. 


Tallinna Ettevõtlusamet soovitab tasuta veebinare
Praegune aeg võib olla hea oma teadmiste värskendamiseks. Tallinna Ettevõtlusamet toob sinuni valiku lähiajal toimuvatest tasuta veebinaridest.


Edukas müük Amazonis
Kas Amazon on sinu jaoks? Milline on toodete nõudlus, konkurents ja müügimarginaal? Amazoniga seotud maksud, logistika, edulood jpm. Vaata järele Mihkel Mooseli ja TSENTRI teemahommiku salvestusest.


Eesti Maaturismi kriisiaegsed pakkumised
Maaturismi ettevõtjate kontaktivabad pakkumised: privaatsed majutuskohad, peresaunad, pikniku- ja toitlustusteenused, matkad, degustatsioonid jpm.


Saare maakonna kriisiabi kontaktid 
Saaremaa vald koondas kokku kriisiabi kontaktid. Abi saab küsida nii juriidilistel, psühholoogilistel, meditsiinilistel, peresuhete ja teistel teemadel. 

SA Saare Arenduskeskus
Lossi 1a, Kuressaare
4 520 574
Torni 1, 93812, Kuressaare, Estonia
You may unsubscribe or change your contact details at any time.