Subject: Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 03.04.2020

KUI SA EI NÄE SEDA KIRJA KORREKTSELT, VAJUTA SIIA
Saaremaa ettevõtlusuudised - infokiri 
03.04.2020

#tarbisaaremaist: saaremaine tootja või teenuspakkuja, anna end ülesse!
Kutsume üles kõiki saarlasi ja Saaremaa sõpru eelistama meie enda ettevõtjate tooteid/teenuseid ning Saaremaal kasvatatud toitu.

Töötukassa veebiseminar täna, 3. aprillil kl 10:00
Töötukassa veebiseminaril selgitatakse meetme sisu ning tutvustatakse hüvitise taotlemise protsessi. Veebinar on ka järelevaadatav.


Veebinar: Koroonakriisi mõju lepingutele ja töösuhetele 
Saaremaa Ettevõtlusakadeemia kutsub osalema tasuta õigusabi veebinarile 9. aprillil kl 10:00-12:00. Fookuses on lepingud ja töösuhted vääramatu jõu tingimustes.


Tasuta nõu vandeadvokaadilt
Saarlasest vandeadvokaat Maria Mägi-Rohtmets on otsustanud praeguses kriisiolukorras aidata omalt poolt nõuga kõiki saarlasi, kes elulistes, ent õigusalastes küsimustes jänni jäänud.


Järelevaadatav Kredexi kriisimeetmete veebinar
Kolmapäeval aset leidnud SA Kredexi ettevõtjatele suunatud kriisimeetmete paketi veebinari kokkuvõte on järelevaadatav.Näpunäited heaks turunduseks ja kodulehe parendamiseks
Digiagentuur Lavii on kirjutanud artiklid ja pannud kokku portsu videoid, kust leiab olulisi näpunäiteid oma turunduse ja kodulehe paremaks muutmiseks. 


Kontaktivaba kojukande täislahendus restoranidele
Kaks Eesti tarkvaraettevõtet on pannud seljad kokku, et aidata kohalikke restorane. Rakenda oma olemasolevat tööjõudu, korralda ise toidu kojuvedu ning välju kriisist võitjana.


Hack the Crisis: Youth noorte häkaton
Erakordne võimalus noortele viia ellu ja arendada oma ideid maailma esimesel koolinoorte veebipõhisel häkatonil Hack the Crisis 6.-9. aprillil.


Eriolukorra ajal telli restoraniroad koju
Ka neil keerulistel aegadel saad Sa endale lubada midagi head. Head Saaremaa sööki. Visit Saaremaa pani Sinu jaoks kirja kohad, kes aitavad Sinu söögilaua katta.


#SAARLASTELE ⟩ Toomas Luhats: Mandrirahvas pole teid unustanud
Tuntud raadio- ja telemehel Toomas Luhatsil on saarlastele üks rõõmusõnum – sel reedel kell 20 läheb ETVs eetrisse heategevuslik saade, kus kogutakse raha Saaremaa toetuseks.

SA Saare Arenduskeskus
Lossi 1a, Kuressaare
4 520 574
Torni 1, 93812, Kuressaare, Estonia
You may unsubscribe or change your contact details at any time.