Subject: Avatud ettevõtete päev 8. oktoobril 2019

KUI SA EI NÄE SEDA KIRJA KORREKTSELT, VAJUTA SIIA
Hea ettevõtja! 

Kutsume teid osalema üle-eestilisel avatud ettevõtete päeval 8. oktoobril 2019. 

Avatud ettevõtete päev toimub tänavu teist korda EAS ellu kutsumisel ja maakondlike arenduskeskuste eestvedamisel.

Eesmärgiks on tutvustada laiemale üldsusele, millised ettevõtted Eestis on, millega nad tegelevad ja kes on need inimesed ettevõtte või kaubamärgi nime taga. Ettevõtjatel on suurepärane võimalus näidata, et ettevõtlikkus on suur panus ühiskonda ning inspireerida teisi seda põnevat teekonda ette võtma.

Ettevõtte poolt määratud kellaaegadel 8. oktoobril 2019, on kõikidel inimestel võimalus külastada ettevõtteid üle Eesti. Külastamine eeldab ette registreerimist, mida saavad inimesed (sh koolide grupid) teha avatud ettevõtete päeva veebilehel Külastajale.

Iga ettevõte saab ise otsustada, kui palju külalisi soovitakse vastu võtta ja kuidas on kõige parem oma tegemisi külalistele tutvustada. Kas toimuvad juhendatud ekskursioonid, töötoad, toodete müük või muud tegevused, otsustab ettevõte ise. Sõltuvalt ettevõtte iseloomust, annab päev võimaluse töötajatel tunda uhkust oma töökoha üle, leida uusi koostööpartnereid ja kliente. Vastav info, mida ettevõte pakub enda külastuse ajal, koondatakse avatud ettevõtete päeva veebilehele inimestele tutvumiseks. 

Avatud ettevõtete päeval osalemiseks palume ettevõte registreerida hiljemalt 30. augustiks avatud ettevõtete päeva veebilehel:

Info osalevate ettevõtete kohta ilmub pärast moderaatori poolt üle vaatamist ja sisestamist avatud ettevõtete päeva veebilehe Külastajale kaardile hiljemalt 8. septembriks, enne külastajate registreerimise algust. Külastajate registreerimine kestab 9. septembrist kuni 6. oktoobri kella 12:00ni. Ettevõtte kontaktmeilile saadetakse 6. oktoobril kella 15:00ks registreerunute nimekirjad.

Lisainfo ja nõuanded ettevõttele, päeva sujuvaks korraldamiseks, leiate avatud ettevõtete päeva veebilehe allosas Nõuanded ettevõtjale.

Luba külastajatel vaadata ja avastada oma ettevõtte edutegureid! 
Küsimuste korral võtke palun ühendust:

Säde Otsa
Avatud ettevõtete päeva projektijuht
5564 0054 
SA Saare Arenduskeskus
Lossi 1a, Kuressaare
4 520 574
Torni 1, 93812, Kuressaare, Estonia
You may unsubscribe or change your contact details at any time.